שייט תעלות , סקי, נופש בעולם
דף הבית אודותינו כתבות נופש טיולים דילים יצירת קשר


איטליה - כפרי בטוסקנה, אומבריה, קאמפניה וגרדה

טוסקנה - מלונות בוטיק בטוסקנה - פירנצה, אזור נאפולי ואמלפי, ואגמי הצפון

בולגריה בתים כפריים, טוס וסע וספא

שייט תעלות ונהרות באירופה לנהיגה עצמית

קוסטה ריקה למשפחות

מרפא וספא בבולגריה, איטליה, שוויץ, סלובקיה, קרואטיה, סלובניה, צ`כיה ופולין

זנזיבר טנזניה חופשה חלומית

כפרי נופש ובתים
 איטליה - טוסקנה
 איטליה - אומבריה
 איטליה - גרדה
 איטליה- נאפולי\אמלפי
 בולגריה-בתים כפריים
נופש חלומי
 בולגריה-לנוסע העצמאי
 קוסטה ריקה
 זנזיבר טנזניה
 מרפא וספא
 סקי - בולגריה
 שוויץSwiss1
 ספא - שוויץ
 שייט נהרות במזרח
 שייט נהרות באירופה
 שייט תעלות באירופה
טיולי אתגר
 טיולי אופניים באירופה
 טיולי הליכה בשוויץ
 משפחות - טיולי חוויה
 שוויץ - טיולי רכבות
מועדון לקוחות
 הצטרפו כאן
  
תקנון


כללי
Travel4u - פורטל התיירות הייחודי אתר טרוול 4 יו מציע לגולשים מגוון גדול של מוצרי ושרותי תיירות ייחודיים ישירות מהספקים בארץ ובעולם, ללא פערי תיווך ולמוצרים מסויימים - ייעוץ מקצועי של אנשי תיירות מתמחים. מגוון המוצרים האיכותיים המשווקים בפורטל זה ישירות על ידי החברות הבינלאומיות והחברות הסיטונאיות המארגנות בתחומי תעופה, בתי מלון, השכרת רכב, טיולים גיאוגרפיים, טיולי שטח (ג'יפים), דילים ומבצעים בארץ ובחו"ל, תיירות ספא ומרפא, חבילות סקי, וילות באיטליה צרפת ועוד, שייט תעלות, חתונות אזרחיות בקפריסין ועוד.

התקשרות
(להלן: "הפורטל") מהווה פלטפורמה שיווקית בלבד המקשרת travel4uאתר אינטרנט זה פורטל (להלן: קישורים") בין אתרי הסחר האלקטרוני השונים באינטרנט וחברות התיירות המשווקות באמצעות הפורטל הזה (להלן: "האתרים השונים")הן באמצעות מערכות הזמנה אוטומטיות באתריהן ובין אם באמצעות מענה אנושי. האתרים השונים אינם מתופעלים על ידי הפורטל בין אם במישרין או בעקיפין. הפורטל בבעלות חברת "טרוול 4 יו" בע"מ, משמשת כמתווכת בלבד בין הגולש/ת לאתרי וחברות התעופה והתיירות, ספקי התעופה והתיירות ומוצרי התיירות לסוגיהן בלבד. פורטל פרסומי זה, איננה אחראי לגבי המידע, הביצוע, השליטה, תנאי השימוש, התקנות, האחריות ושאר הנהלים וההוראות הכלולים באתרים השונים. במידה ויבחרו הלקוחות בין אם גולש ו/או גולשת (להלן: הגולשים") להשתמש בקישורים המופיעים בפורטל זה לאתרים השונים, מתבקשים הגולשים לעיין בתנאים, תקנונים, ההוראות ו/או אחר המופיעים באתרים הנ"ל וכל התקשרות תעשה בכפוף לתנאיהם ועל אחריות הגולשים בלבד. ההתקשרות, הזמנת השרותים והמוצרים שיבוצעו על ידי הגולשים הנם ישירות בין האתרים השונים, מפעיליהם ובעליהם ובין הגולשים. אין הפורטל אחראים בכל צורה שהיא לכל סוג של פעולה ו/או התקשרות ו/או פרסום ו/או מידע ו/או שרות שיבצעו הגולשים בפורטל זה.

הסכמה
השימוש בפורטל זה על ידי הגולשים בכל צורה שהיא, מהווה הסכמה לנהלים ולתנאים המופיעים בתקנון זה ועל אחריותם בלבד. השימוש בפורטל זה מהווה הסכמה לכך שלא תהנה טענות ו/או תביעות מכל מין וסוג שהם, מצד הגולשים בגין התקשרות מכל סוג שהוא לבין האתרים השונים שבוצעו באמצעות פורטל זה. למרות האמור לעיל והיה והפורטל ו/או מי מטעמה יעשו בכדי לסייע בידי הגולשים בעקבות פנייתם בהקשר לשימוש באתרים האחרים, לא ישתמע מכך ולא יתפרש דבר בתקנון זה, שהפורטל יישאו באחריות מסוג כל שהוא.

אחריות
אין הפורטל וטרוול אחראים לאי דיוקים וטעויות העלולים להופיע בשוגג ובתום לב בפורטל ובפרסומי הספקים והחברות למינהם, התוכנות ו/או השירותים הטכניים והגרפיים הקשורים אליהם לרבות כל אחריות בגין שינויים ו/או הפרעות טכניות, הפרעות בקווי התקשורת, תקלות בחומרה ובתוכנה, הפסקת שרותים ו/או פעילות מכל סוג שהוא, אובדן מידע, אספקת שירותים ו/או מוצרים ו/או אובדן כספי וכל נזק אחר בין אם במישרין ובין אם בעקיפין. הפורטל איננו אחראי בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, ימי חג, מזג אוויר, וכדומה.
אין בכוונת הפורטל לעשות שימוש כל שהוא במידע בגין פרטים אישיים של הגולשים במידה ונמסרו ולא להעבירם לצד ג' למעט לצורכי דיוור ישיר בדואר אלקטרוני של הפורטל ואי בקשה מפורשת בכתב או בדואר אלקטרוני, מהווים כהסכמה. הפורטל מהווה פלטפורמה שיווקית ופרסומית בלבד בין האתרים השונים לפורטל וכל המוצע בפורטל זה בין אם בהפניה ו/או ברמיזה ו/או בקישורים. כל זאת לרבות המידע והייעוץ המפורסמים באתר על ידי היועצים, הנם באחריות הגולשים בידיעה ברורה כי גלישתם בפורטל מהווה את הסכמתם על הגבלת האחריות והמידע בפורטל זה. הפורטל לא ידרש להחזר כספי כלשהו, הנובעים משינויים, ביטולים מכל סיבה, תקלות, אי שביעות רצון ו/או אחר ללא כל קשר לתאריך ביצוע ו/או אישור ההזמנה.

אבטחה וסודיות
כל מערכות ההזמנות אליהן קשורה טרוול והמבצעות הזמנות באמצעות אתר זה, מאובטחות. הזמנות ישירות לביצוע מפורטל זה לאתרים ומנועי מערכות ההזמנות, מאובטחים באתרים אלה על ידי אבטחות מחמירות בתחום אבטחת מידע, כולל פרוטוקולים להצפנת מידע המקפידים על שמירת הנתונים הנמסרים על ידיכם ובהסכמתכם. או אחרות המופיעות בצורת מנעול או מפתח צהוב, "ווריסיין" ו/או אחר באתרים ובמנועים ssLמערכות תוך כדי כניסה אליהן.

הפורטל מתחייב לא לעשות שימוש כלשהו בפרטים שיועברו או הועברו לו כמפורט לעיל, למעט מול פורטל זה ואותם חברות/אתרים המקושרים באחריותן, לצרכי הזמנות ודיוור בלבד.

הגבלות
הגבלות שימוש בפורטל מתייחסות לאיסור בהכנסת שינויים מכל סוג שהוא ובכל דרך שהיא, במוצרים, שרותים (להלן: "המוצרים") ומידע מכל סוג שהוא בין אם במישרין ו/או בעקיפין ללא הסכמת הפורטל בכתב. האמור לעיל לרבות העתקה, הוספה, הפצה, מכירה, ו/או כל סוג שימוש אחר ייחשבו כעבירה ובניגוד לתקנון זה. שם האתר והפורטל, שם החברה (טרוול), לוגו האתר והפורטל, לוגו החברה (טרוול), הכותרות, הגרפיקה, הטכנולוגיה, סימנים, קישוריות וכל דבר אחר לרבות תכנים ורעיונות המופיעים באתר זה, הנם רכוש טרוול והפורטל ובעליהן ואין לעשות בהם שימוש כלשהו. כל הזכויות שמורות. כל המידע המופיע בפורטל זה מהווה קניינו של הפורטל בלבד ו/או מי מהאתרים והחברות המפרסמים בו ועל אחריותם בלבד.

מועדון הלקוחות
הרשמה למועדון לקוחות הפורטל אינו כרוך בתשלום כלשהו הנו זכות ואינו מהווה תנאי לביצוע הזמנה. הפורטל ייצא מעת לעת במבצעים אשר יכללו הטבות ו/או הנחות לחברי מועדון הלקוחות ולגולשים. קבלה והצטרפות למועדון מותנים במילוי טופס ההרשמה בדואר האלקטרוני ובו הפרטים האישיים המופיעים בטופס ההרשמה. מפאת צנעת הפרט, הפורטל (המאובטח) מתחייב לא להעביר ו/או לעשות כל שימוש חיצוני בפרטים המועברים על ידי הגולשים. הרשמה למועדון לקוחות הפורטל מהווה אישור והסכמת הגולשים לקבלת דיוור לכתובת הדואר האלקטרוני שלהם מעת לעת. כמו כן זכותם של הגולשים לבקש את ביטול קבלת הדיוור, זאת באמצעות הדואר האלקטרוני בלבד כמופיע בפורטל במסגרת המועדון. ביצוע הביטול יתבצע עד 30 ימי עבודה מיום קבלת הבקשה. אין כפל מבצעים ו/או הנחות מטעם הפורטל באותה הזמנה.

שפיטה
כל טענה או תביעה מכל סוג שהוא בין הגולשים לבין הפורטל וטרוול תידון על ידי סמכות שיפוטית ישראלית והסמכות היחידה לעניין תקנון זה יידון בבית המשפט ברחובות בלבד.

שינויי תקנון
טרוול והפורטל רשאים לבצע שינויים בתקנון זה ללא כל הודעה ומוקדמת ולפי שיקול דעתם בלבד. בכל בעיה עקרונית יש לפנות להנהלת הפורטל "טרוול 4 יו" בע"מ במייל: at@travel4u.co.il

  לעמוד הבית     לכתבות     מידע שימושי     אודותינו     תקנון     צור קשר  
     Copyright © 2001 "Alon Tal - Travel Power " LTD . All rights reserved.   בניית אתרים